«

»

Paź 14

Zapisy na Bieg Główny powoli się kończą. Elita ma tylko kilka dni!

Zgodnie z regulaminem 8. Biegu Niepodległości Żagań – zapisy na bieg zakończą się 25 października, a więc zaledwie za 11 dni. Jeszcze mniej czasu mają zawodnicy, którzy chcą wystartować z sektora Elity. Pamiętajcie – o miejscu na liście decyduje data wpłaty, a nie zapisania się!

Przypomnijmy, że zgodnie z regulaminem – zapisy na Bieg Główny (10 km) kończą się w piątek, 25 października o godz. 16:00. Chyba, że wcześniej osiągniemy limit 700 wpłat. Do tego limitu zostało nam obecnie 187 wpłat. A więc całkiem sporo.

Mniej czasu na zapisanie się i wniesienie opłaty mają zawodnicy i zawodniczki, którzy chcą wystartować w sektorze elity (10 najszybszych kobiet i 20 najszybszych mężczyzn). Z racji tego, że drukujemy dla nich specjalne numery startowe z nazwiskami – na miejsce w sektorze Elity (pierwsze dwie linie na starcie) mogą liczyć tylko osoby, które zapiszą się i wniosą opłatę do niedzieli 20 października, do godz. 18:00!

Przy okazji uwaga dla chcących być w gronie Elity – nie musicie nam pisać maila o tym, że się zapisaliście. Na bieżąco śledzimy zapisy. Ale trudno byśmy dodali Was do notowania nr 1, skoro zapisaliście się po jego publikacji 😉