Wyniki I Biegu Niepodległości 2012 r.

WYNIKI I BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

ŻAGAŃ, 11.11.2012

 

Dystans: 4453 m

Godzina startu: 11.11

Bieg ukończyło: 105 osób, w tym 25 kobiet i 80 mężczyzn

 

WYNIKI OGÓLNE

 

Open kobiet

1. WARDA Adrianna (Żary) – 19,37

2. SZCZĘSNOWICZ Natalia (Zgierz) – 20,51

3. PSZENICZNA Diana (Żary) – 21,26

3. WĄSIEWICZ Monika (Świętoszów) – 21,26

5. KLIMAS Oliwia (Żary) – 21,30

6. LESZCZYŃSKA Dominika (ULKS Bystrzyca Kł.) – 22,00

7. SZULAK Urszula (Darco Żagań) – 22,20

8. MICHALCZAK Karolina (Zielona Góra) – 23,12

9. WOŹNIAK – CIEŚLAK Joanna (Żary) – 24,55

10. PACHCIAREK Alicja (Żary) – 25.03

11. Numer 114 – do ustalenia – 25,17

12. KUDŁA Patrycja (Żagań) – 25,30

13. KLIMAS Nikola (Żary) – 25,35

14. NOWOTNA Mirosława (Żagań) – 26,00

15. RUDA Józefa (Żary) – 26,10

16. KROKOS Ewa (Żagań) – 27,48

17. FABICKA Magdalena (Darco Żagań) – 29,15

18. OBMIŃSKA Mirosława (Żary) – 31,20

19. KOKOLUS Monika (Darco Żagań) – 32,01

19. PURWIEL Michalina (Darco Żagań) – 32,01

19. SIKORA Anna (Darco Żagań) – 32,01

22. TOTOŃ Katarzyna (Wrocław) – 33,17

23. OLSZEWSKA Agnieszka (Żary) – 33,18

24. GARGAŚ Aleksandra (Żary) – 36,10

24. WOŹNIAK – CIEŚLAK Kinga (Żary) – 36,10

 

Open mężczyzn

1. DRUCIAREK Jarosław (Szprotawa) – 14.04,94

2. CZĄSTKA Karol (Żagań) – 14.48

3. SOKALSKI Patryk (Żagań) – 14,50

4. WALOSZCZYK Bartłomiej (Świętoszów) – 14,51

5. DUDEK Tomasz (9. BKPanc. Braniewo) – 15,00

6. BOGDAŁ Paweł (ULKS Bystrzyca Kłodzka) – 15,05

7. KEMPA Jan (Żary) – 15,11

8. BUTKIEWICZ Piotr (9. BKPanc Braniewo) – 16,03

9. TYPAŃSKI Roman (9. BKPanc Braniewo) – 16,04

10. WRONA Mariusz (Żagań) – 16,22

11. GAWEŁ Mateusz (Żagań) – 16,24

12. WARSZAWSKI Jerzy (Żagań) – 16,31

13. TERLIKOWSKI Arkadiusz (Nowa Sól) – 16,39

14. BOROWSKI Wojciech (Żagań) – 16,47

15. OSIŃSKI Cezary (9. BKPanc Braniewo) – 16,54

16. SZULC Adam (Zielona Góra) – 16,56

17. WISZNIEWSKI Bartosz (Zielona Góra) – 17,15

18. CIEŚLAK Adrian (Żary) – 17,43

19. OLSZEWSKI Piotr (Żary) – 17,47

20. KOWALSKI Krzysztof (Zielona Góra) – 17,53

21. WITKOWSKI Tomasz (Żary) – 17,55

22. ŁUKASIEWICZ Władysław (Nowogród Bobrz.) – 18,09

23. KOŁACZ Dariusz (Żary) – 18,21

24. KOLEŃCZUK Władysław (Lubsko) – 18,24

25. KSOK Kamil (9. BKPanc Braniewo) – 18,49

26. SALMANOWICZ Zdzisław (Zielona Góra) – 18,55

27. MOWNY Adam (Zielona Góra) – 19,00

28. CZARKOWSKI Grzegorz (Zielona Góra) – 19,04

29. KARCZEWSKI Marcin (???) – 19,11

30. CZAJKA Krzysztof (Żagań) – 19,12

31. GOSTYŃSKI Bogumił (Zielona Góra) – 19,18

32. KEMPA Maciej (Żary) – 19,40

33. KOCOŃ Tadeusz (Leśna) – 19,42

34. CIEŚLAK Krzysztof (???) – 19,49

35. LICHTAŃSKI Paweł (Żagań) – 19,56

36. URLICKI Lech (Nowa Sól) – 19,57

37. RANISZEWSKI Paweł (Żary) – 20,03

38. BRZĄKAŁA Kazimierz (Żagań) – 20,06

39. WILCZYŃSKI Gracjan (Żagań) – 20,18

40. GAJEWSKI Jan (9. BKPanc Braniewo) – 20,21

41. KASPRÓW Leszek (Żary) – 20,22

42. GŁUCHOWSKI Radosław (9. BKPanc Braniewo) – 20,24

42. WOLANIN Krzysztof (9. BKPanc Braniewo) – 20,24

44. DROZDEK Dariusz (Darco Żagań) – 20,38

45. FITA Roman (Kożuchów) – 20,45

46. DĄBROWSKI Krzysztof (9. BKPanc. Braniewo) – 21,06

47. JEDLIŃSKI Janusz (Żagań) – 21,12

48. MIKULSKI Robert (Żagań) – 21,13

49. SUŁKOWSKI Sławomir (Zielona Góra) – 21,21

50. KAZARNOWICZ Daniel (Żagań) – 21,33

51. WYCHOWANIAK Artur (9. BKPanc Braniewo) – 21,40

52. URBAN Wiesław (Żagań) – 21,42

53. PANKOW Jakub (Zawada) – 21,48

54. GORZECHOWSKI Grzegorz (Zielona Góra) – 21,49

55. SIEMEK Stefan (Żagań) – 21,54

56. CICHECKI Janusz (Kożuchów) – 22,05

57. GOSTYŃSKI Cezary (Sulechów) – 22,27

58. CIECHANOWICZ Piotr (Darco Żagań) – 22,31

59. KUDŁA Łukasz (Żagań) – 22,35

60. CHŁOPEK Wiesław (Żagań) – 22,40

61. BIERNACKI Marcin (Żagań) – 22,51

62. ŁYSAK Janusz (Żagań) – 22,53

63. BEMBENEK Jakub (Zielona Góra) – 23,01

64. BEMBENEK Andrzej (Zielona Góra) – 23,03

65. POSTEK Grzegorz (9. BKPanc Braniewo) – 23,08

66. ŁĄGIEWKA Piotr (Żagań) – 23,17

67. KOWALSKI Damian (Żagań) – 23,20

68. STEFANIAK Wojciech (Żary) – 23,26

69. NOWOTNY Jacek (Żagań) – 24,42

70. DOBROWOLSKI Michał (Żagań) – 24,50

71. PELC Roman (Żagań) – 25,48

72. LECHOWICZ Edmund (Żagań) – 26,28

73. ADAMSKI Czesław (Lubsko) – 27,15

74. GRZELAK Karol (???) – 27,30

75. RUDA Ryszard (???) – 27,30

76. KUDŁA Dariusz (Żagań) – 27,34

77. ŁĘKOWSKI Jan (Jasień) – 27,50

78. CZUCHNOWSKI Bogdan (Darco Żagań) – 31,12

79. OLSZEWSKI Andrzej (Żary) – 31,21

80. KOWAL Sławomir (Żagań) – 32,01

 

KATEGORIE WIEKOWE

 

Kobiety do lat 16

1. WARDA Adrianna (Żary) – 19,37

2. KLIMAS Oliwia (Żary) – 21,30

3. KLIMAS Nikola (Żary) – 25,35

4. GARGAŚ Aleksandra (Żary) – 36,10

4. WOŹNIAK – CIEŚLAK Kinga (Żary) – 36,10

 

Kobiety 17- 40 lat

1. SZCZĘSNOWICZ Natalia (Zgierz) – 20,51

2. PSZENICZNA Diana (Żary) – 21,26

2. WĄSIEWICZ Monika (Świętoszów) – 21,26

4. LESZCZYŃSKA Dominika (ULKS Bystrzyca Kł.) – 22,00

5. SZULAK Urszula (Darco Żagań) – 22,20

6. MICHALCZAK Karolina (Zielona Góra) – 23,12

7. WOŹNIAK – CIEŚLAK Joanna (Żary) – 24,55

8. PACHCIAREK Alicja (Żary) – 25.03

9. KUDŁA Patrycja (Żagań) – 25,30

10. FABICKA Magdalena (Darco Żagań) – 29,15

11. SIKORA Anna (Darco Żagań) – 32,01

12. KOKOLUS Monika (Darco Żagań) – 32,01

13. PURWIEL Michalina (Darco Żagań) – 32,01

14. OLSZEWSKA Agnieszka (Żary) – 33,18

 

Kobiety 41- 60 lat

1. NOWOTNA Mirosława (Żagań) – 26,00

2. RUDA Józefa (Żary) – 26,10

3. KROKOS Ewa (Żagań) – 27,48

4. OBMIŃSKA Mirosława (Żary) – 31,20

5. TOTOŃ Katarzyna (Wrocław) – 33,17

 

Mężczyźni do lat 16

1. CIEŚLAK Adrian (Żary) – 17,43

2. KEMPA Maciej (Żary) – 19,40

3. KAZARNOWICZ Daniel (Żagań) – 21,33

4. GOSTYŃSKI Cezary (Sulechów) – 22,27

5. BEMBENEK Jakub (Zielona Góra) – 23,01

6. KOWALSKI Damian (Żagań) – 23,20

7. DOBROWOLSKI Michał (Żagań) – 24,50

8. GRZELAK Karol (???) – 27,30

9. OLSZEWSKI Andrzej (Żary) – 31,21

 

Mężczyźni 17-40 lat

1. DRUCIAREK Jarosław (Szprotawa) – 14.04,94

2. CZĄSTKA Karol (Żagań) – 14.48

3. SOKALSKI Patryk (Żagań) – 14,50

4. WALOSZCZYK Bartłomiej (Świętoszów) – 14,51

5. DUDEK Tomasz (9. BKPanc. Braniewo) – 15,00

6. BOGDAŁ Paweł (ULKS Bystrzyca Kłodzka) – 15,05

7. KEMPA Jan (Żary) – 15,11

8. BUTKIEWICZ Piotr (9. BKPanc Braniewo) – 16,03

9. WRONA Mariusz (Żagań) – 16,22

10. GAWEŁ Mateusz (Żagań) – 16,24

11. TERLIKOWSKI Arkadiusz (Nowa Sól) – 16,39

12. BOROWSKI Wojciech (Żagań) – 16,47

13. OSIŃSKI Cezary (9. BKPanc Braniewo) – 16,54

14. SZULC Adam (Zielona Góra) – 16,56

15. WISZNIEWSKI Bartosz (Zielona Góra) – 17,15

16. KOWALSKI Krzysztof (Zielona Góra) – 17,53

17. WITKOWSKI Tomasz (Żary) – 17,55

18. KSOK Kamil (9. BKPanc Braniewo) – 18,49

19. KARCZEWSKI Marcin (???) – 19,11

20. CZAJKA Krzysztof (Żagań) – 19,12

21. LICHTAŃSKI Paweł (Żagań) – 19,56

22. WILCZYŃSKI Gracjan (Żagań) – 20,18

23. KASPRÓW Leszek (Żary) – 20,22

24. GŁUCHOWSKI Radosław (9. BKPanc Braniewo) – 20,24

25. DĄBROWSKI Krzysztof (9. BKPanc. Braniewo) – 21,06

26. SUŁKOWSKI Sławomir (Zielona Góra) – 21,21

27. WYCHOWANIAK Artur (9. BKPanc Braniewo) – 21,40

28. PANKOW Jakub (Zawada) – 21,48

29. GORZECHOWSKI Grzegorz (Zielona Góra) – 21,49

30. KUDŁA Łukasz (Żagań) – 22,35

31. BIERNACKI Marcin (Żagań) – 22,51

32. ŁYSAK Janusz (Żagań) – 22,53

33. BEMBENEK Andrzej (Zielona Góra) – 23,05

34. CZUCHNOWSKI Bogdan (Darco Żagań) – 31,12

 

Mężczyźni 41-60 lat

1. TYPAŃSKI Roman (9. BKPanc Braniewo) – 16,04

2. WARSZAWSKI Jerzy (Żagań) – 16,31

3. OLSZEWSKI Piotr (Żary) – 17,47

4. KOŁACZ Dariusz (Żary) – 18,21

5. KOLEŃCZUK Władysław (Lubsko) – 18,24

6. MOWNY Adam (Zielona Góra) – 19,00

7. CZARKOWSKI Grzegorz (Zielona Góra) – 19,04

8. GOSTYŃSKI Bogumił (Zielona Góra) – 19,18

9. CIEŚLAK Krzysztof (???) – 19,49

10. RANISZEWSKI Paweł (Żary) – 20,03

11. BRZĄKAŁA Kazimierz (Żagań) – 20,06

12. GAJEWSKI Jan (9. BKPanc Braniewo) – 20,21

13. WOLANIN Krzysztof (9. BKPanc Braniewo) – 20,24

14. DROZDEK Dariusz (Darco Żagań) – 20,38

15. FITA Roman (Kożuchów) – 20,45

16. JEDLIŃSKI Janusz (Żagań) – 21,12

17. MIKULSKI Robert (Żagań) – 21,13

18. CICHECKI Janusz (Kożuchów) – 22,05

19. URBAN Wiesław (Żagań) – 21,42

20. CIECHANOWICZ Piotr (Darco Żagań) – 22,31

21. CHŁOPEK Wiesław (Żagań) – 22,40

22. POSTEK Grzegorz (9. BKPanc Braniewo) – 23,08

23. ŁĄGIEWKA Piotr (Żagań) – 23,17

24. STEFANIAK Wojciech (Żary) – 23,26

25. NOWOTNY Jacek (Żagań) – 24,42

26. PELC Roman (Żagań) – 25,48

27. ADAMSKI Czesław (Lubsko) – 27,15

28. KUDŁA Dariusz (Żagań) – 27,34

29. KOWAL Sławomir (Żagań) – 32,01

 

Mężczyźni 61+

1. ŁUKASIEWICZ Władysław (Nowogród Bobrz.) – 18,09

2. SALMANOWICZ Zdzisław (Zielona Góra) – 18,55

3. KOCOŃ Tadeusz (Leśna) – 19,42

4. URLICKI Lech (Nowa Sól) – 19,57

5. SIEMEK Stefan (Żagań) – 21,54

6. LECHOWICZ Edmund (Żagań) – 26,28

7. ŁĘKOWSKI Jan (Jasień) – 27,50

 

NAGRODY DODATKOWE

Najmłodszy uczestnik – Karol Grzelak – 4 lata

Najstarszy uczestnik – Jan Łękowski – 69 lat

Najbardziej patriotycznie ubrany biegacz – Aleksandra Gargaś