«

»

Sie 16

Tak będzie wyglądała tegoroczna koszulka! Sprawdź swój rozmiar!

Wspólnie z biegaczami wybraliśmy krój i projekt koszulki, która znajdzie się w tegorocznym pakiecie startowym. Przypominamy, że w pakietach połowa koszulek będzie biała, a połowa czerwona. Na dole tego artykułu – tabela z rozmiarami koszulek.

Przez ostatnie dni wybieraliście pomiędzy długim a krótkim rękawem. Głosowanie było zacięte do ostatniej minuty. Ostatecznie krótki rękawek wygrał 96:88. 184 głosy, przy limicie 800 startujących, daje nam mocny mandat do stwierdzenia, że biegacze wybrali długość rękawka:)

Połowa koszulek w pakietach startowych będzie w tym roku biała, a połowa czerwona. Wszystko ze względu na zamiar stworzenia na starcie żywej, biało-czerwonej flagi.

Jak będziemy przyznawali kolory? Pierwszych kilkaset zapisanych i opłaconych osób na pewno będzie miało możliwość wyboru koloru koszulki. Potem już jednak będziemy musieli decydować za Was, by flaga „powiewała” w miarę proporcjonalnie…

Zapisy zaczynam w połowie sierpnia, a więc już wkrótce. Bądźcie gotowi, bo przy 800 miejscach mogą potrwać bardzo krótko!

A oto koszulki, które wspólnie wybraliśmy (powiększony zostanzagan_04ie jeszcze znak Niepodległej na plecach):

zagan_03A teraz czas na tabelę rozmiarów. Koszulki będą dostępne w rozmiarach od XS do XXL. A ich wymiary znajdują się na grafice poniżej:

Drukowanie