«

»

Kwi 05

Rozpoczynamy przygotowania do VI Biegu Niepodległości

Za nami już pierwsze spotkanie grupy organizatorów w sprawie VI Biegu Niepodległości! Tak, tak – siedem miesięcy do Biegu a my już się naradzamy.

Mamy dla Was kilka pierwszych informacji ws. Biegu:

 

  1. Mamy na dziś pięć wariantów trasy na jednej, dziesięciokilometrowej pętli. Analizujemy je przede wszystkim pod kątem formalnym – zgód, objazdów, bezpieczeństwa ruchu, korków w mieście. To będzie decydowało, który wariant wybierzemy. Oczywiście atrakcyjność trasy także;)
  2. Dłuższa pętla oznacza większe nakłady finansowe w organizację biegu, stąd już dziś rozpoczęliśmy poszukiwania strategicznych sponsorów Biegu. I bez nich za daleko nie ruszymy… Oferta dla Sponsorów TUTAJ
  3. Już dziś ogłaszamy, że w tym roku, ze względu m.in. na dłuższą pętlę i większy limit startujących potrzebować będziemy znacznie więcej wolontariuszy, być może nawet ponad 200! Także bądźcie gotowi:)
  4. Będziemy także dążyli do powiększenia naszego teamu organizatorów, m.in. o grafika oraz specjalistę odpowiedzialnego za cały branding start-mety, trasy oraz biura zawodów… Już dziś czekamy na kontakt od chętnych – mailem, Facebookiem, osobiście…

 

To tyle na dziś:) Walczymy!