«

»

Wrz 01

Dwa projekty koszulki na Bieg Główny do wyboru! Głosujemy do niedzieli!

Rano zaprezentowaliśmy projekt koszulki na Bieg Główny w ramach VI Biegu Niepodległości. Teraz wprowadzamy małą zmianę – oddając Wam prawo decyzji – jak ma wyglądać koszulka. Głosujemy do niedzieli, do godz. 20.00 na Faceboku!

Ci, którzy znają nas od lat wiedzą, że dla nas najważniejsze jest zdanie i dobre samopoczucie ludzi, którzy u nas biegają…
Wiemy, że nie da się zadowolić wszystkich, ale mimo to zawsze próbujemy, by znaczna większość była szczęśliwa:)
 
Dlatego, ze względu na kilka uwag ze strony biegaczy dotyczących zaprezentowanego rano projektu koszulki (mówimy o tych konstruktywnych) dokonaliśmy drobnych korekt i prezentujemy Wam dwa nieco udoskonalone projekty.
 
Zaznaczamy – naszej koncepcji i założenia trzymamy się nadal:) I nadal na koszulce będziemy promowali Żagań. Bo kochamy nasze miasto!
 
Naszym dobrym zwyczajem to Wy zdecydujecie, który projekt zostanie ostatecznie zrealizowany!
 
Na zdjęciach obu projektów macie ikonkę facebookową:
* biało-czerwony projekt ze stonowanymi zabytkami – SUPER (serduszko)!
zagan-love
* poprawiony projekt z realnie odwzorowanymi zabytkami – LUBIĘ TO! (kciuk).
zagan-like
 
Głosujemy na naszym profilu na FACEBOOKU do niedzieli, do godz. 20.00. Liczą się tylko głosy osób, które do niedzieli będą zgłoszone na bieg i uiszczą opłatę startową. Niech decydują wyłącznie biegacze:)
I jeszcze o rozmiarówce – poniżej tabela rozmiarów. Jeżeli ktoś z Was wcześniej się zapisał, a teraz uzna, że podał zły rozmiar w formularzu – może go zmienić pisząc do nas na MAILA TUTAJ
Drukowanie