«

»

Kwi 17

Pomóż nam zorganizować Bieg – zgłoś się do nas!

UWAGA! Potrzebujemy wsparcia organizacyjno-finansowego, by móc zorganizować VII Bieg Niepodległości w tak ważnym dla Polski i Polaków dniu, a więc w stulecie odzyskania Niepodległości – 11 listopada 2018 roku!

 
Nigdy nie ukrywaliśmy i ukrywać nie będziemy, że Bieg Niepodległości w Żaganiu wymaga ogromnych nakładów pracy oraz pieniędzy. A tych w naszym kochanym mieście brakuje:(
 
Przed nami wyjątkowa edycja Biegu, bo zorganizowana w setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Chcemy tę datę uczcić wyjątkowo, ale obawiamy się, że organizacja tego Biegu może być ponad siły i portfele naszego skromnego zespołu organizatorów.
 
Dlatego też poszukujemy następujących ludzi:
  • Osób chętnych do dołączenia na stałe do grupy organizatorów (rozmowy z instytucjami, potencjalnymi partnerami, poszukiwanie sponsorów, praca przy dokumentacji biegu, koordynowaniu Wolontariatu itd. )
  • Sponsorów – osób, które wesprą nas finansowo lub w barterze – liczy się wsparcie każdej wysokości.
  • Grafików komputerowych – którzy wesprą nas na bieżąco swoimi umiejętnościami (banery do social mediów, proste grafiki, mapki, ogłoszenia itp.).
 
Wszystkich chętnych zapraszamy 8 maja 2018 roku (wtorek) o godz. 18.00 do Pałacu Książęcego w Żaganiu.
Bez Waszej pomocy to nie może się udać…
 
PS. To nie jest ogłoszenie o spotkaniu dla Wolontariuszy chętnych do pracy w dniach 9-11 listopada, tylko do osób, które są gotowe zacząć z nami współpracę już dziś, a dokładnie od 8 maja:) Wolontariuszy będziemy zapraszali na spotkania w październiku…