«

»

Gru 22

Podsumowujemy ankietę 2017

Obiecaliśmy, że w grudniu podsumujemy ankietę, którą wysłaliśmy do Was po Biegu. Kazaliśmy długo na siebie czekać, ale nadrabiamy zaległości. Otrzymaliśmy od Was 124 ankiety. Dziękujemy za każdą z nich.

Zacznijmy od oceny. 80 osób (64,5 proc.) ocenia nas na szóstkę, 39 osób (31,5 proc.) na piątkę. Czwórkę dostaliśmy od 3 osób (2,4 proc.), a trójkę od dwóch (1,6 proc.). Niższych not nikt nam nie wystawił.

Aż 118 osób (95,2 proc.) zapewniło, że do nas wróci na Bieg, 6 osób jeszcze tego nie wie. Nie było nikogo, kto nie chciałby do nas wrócić;) Dziękujemy!

Zapytaliśmy was o kilka „segmentów” naszego biegu z prośbą o ocenienie, czy są niezbędne, ważne, przydadzą się, czy są nieważne.

  • Oto odpowiedzi:
  • Medal na mecie: niezbędne – 54, ważne – 45, przydadzą się – 20, nieważne – 5.
  • Bufet na mecie (zimne napoje, owoce, słodycze): niezbędne – 30, ważne – 59, przydadzą się – 34, nieważne – 1.
  • Gadżet w pakiecie: niezbędne – 13, ważne – 33, przydadzą się – 58, nieważne – 20.
  • Ciepły posiłek po biegu: niezbędne – 44, ważne – 53, przydadzą się – 18, nieważne – 9.
  • Szatnia i prysznic: niezbędne – 28, ważne – 42, przydadzą się – 37, nieważne – 17.
  • Nagrody do losowania: niezbędne – 14, ważne – 42, przydadzą się – 47, nieważne – 21.

 

Zapytaliśmy także o menu wegetariańskie. Aż 68 osób (54,8 proc.) nie ma w tej sprawie zdania. 33 osoby (26,6 proc.) uważają, że jest ono niepotrzebne, a chcą go 23 osoby (18,5 proc.).

Kolejne pytanie dotyczyło Biegu Niepodległości 2018, a dokładnie jego potencjalnego terminu, gdyby 11 listopada planowane było prezydenckie referendum bądź wybory samorządowe.

55 osobom (44,4 proc.) data jest obojętna. 45 osób (36,3 proc.) chce w takim przypadku pobiec 10 listopada. Drugim wyborem jest 3 listopada – 6 osób (4,8 proc.).

Na koniec zostawiamy sobie uwagi pisemne, czyli co należy poprawić i co Wam się podobało. O tym, co się podobało pisać nie będziemy, ale ustosunkujemy się do uwag.

Najczęściej powtarzaliście brak możliwości dostępu do hali sportowej, gdzie zawsze było biuro i dekoracje. Żałujemy, że osoby, które o tym pisały, nie czytały naszych informacji, w których informowaliśmy, że hala miała zerwany dach po organie i została zamknięta przez inspektora nadzoru budowlanego. Za rok tego problemu już raczej nie będzie;)

Była także mowa o głośnikach na rozgrzewce – to kolejna ofiara mocnego wiatru…

Pisaliście także o długim losowaniu – jedyna recepta na jego skrócenie to drastyczne zmniejszenie liczby nagród, albo większa frekwencja uczestników na losowaniu.

Uwagę o tym, że farba to kiepska nagroda – puszczamy mimo uszu:(

Pacemaker na 40 minut – do zrobienia.

Tabliczki na szatniach z podziałem męska i damska – koniecznie do poprawy.

Posiłki bezglutenowe, menu wegańskie – wybaczcie, ale w tej cenie wpisowego nie do zrealizowania:(

Toalety, umywalki – niestety kolejny rok nikt nie czyta strzałek i naszych informacji o tym, że przy trybunie głównej jest duży budynek z toaletami i umywalkami i stoi on pusty, a w środku jest ok. 50 toalet…

Pakiety w biegach dla dzieci i większy limit – niestety, ale żeby dać dziecku koszulkę musielibyśmy podnieść cenę startowego, a limitu zwiększyć nie możemy bo musielibyśmy te biegi zaczynać godzinę wcześniej.

Jedna uwaga brzmiała tak: „Spikerka/konferansjerka, oznakowanie trasy, informacje o biegu na miejscu” – to pozostawiamy bez komentarza…

A tej uwagi nie rozumiemy: „w tej edycji 2017 brakowało mi info o odległości jaka została mi do mety na końcowych kilometrach, tabliczka typu: meta -2km, czy 1 km…)” – A czy w biegu z atestem na 10 km, tabliczka 8 km nie oznacza, że do mety zostały 2 km?;)

To chyba główne uwagi, powtarzające się najczęściej lub najbardziej interesujące. Nie wspominamy o wypłaszczeniu ostatniego podbiegu, czy pogodzie;)

Dziękujemy Wam jeszcze raz za wypełnienie ankiety i liczymy, że Wasze uwagi pomogą za rok zorganizować nasz Bieg na jeszcze wyższym poziomie.