«

»

Wrz 25

Pamiętajcie o 7 dniach na płatność za start!

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem macie siedem dni od daty zapisania się na nasz Bieg, na wniesienie opłaty startowej. I to kolejność wniesienia opłaty decyduje o miejscu na liście startowej… Po siedmiu dniach od zapisania się, ale bez wpłaty – system automatycznie skreśla Was z listy.

Po zapisaniu się na Bieg, wracacie do formularza zgłoszeniowego i klikacie w link Opłać przez Dotpay. Po wejściu tam, pokaże się Wam lista wszystkich nieopłaconych zawodników, odszukujecie na niej swoje nazwisko i klikacie w ikonkę DotPay po jego prawej stronie.

A potem już postępujecie zgodnie z instrukcjami, tam zawartymi.

Niestety, obserwujemy, że wielu z Was zapisuje się na Bieg, ale potem nie płaci. Taka taktyka nic Wam nie da, poza marnowaniem Waszego czasu… Zgodnie z regulaminem, po siedmiu dniach od zapisania się, jeżeli system nie zarejestruje Waszej wpłaty, automatycznie wykreśli Was z listy i będziecie musieli się zapisać ponownie…

W tym roku rekordzista zapisał się już cztery razy i do dziś nie zapłacił… W ubiegłym roku rekordzista, dopiero po 8 tygodniach i ośmiu rejestracjach zdecydował się opłacić startowe…

Przypominamy, że ta sama zasada dotyczy wszystkich dystansów w ramach naszego Biegu.

I na koniec najważniejsze – dopiero wnosząc opłatę – jesteście pewni miejsca w Biegu, samo zapisanie się, takiej gwarancji nie daje!