Oferta dla sponsorów

Drodzy Państwo!

Po raz szósty w historii – 11 listopada 2017 r. organizujemy w Żaganiu wielkie święto biegania i patriotyzmu pod nazwą:

 BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Organizatorami imprezy są Miasto Żagań oraz Pałac Książęcy Sp. z o.o. oraz Fundacja zrzeszająca żagańskich pasjonatów biegania.

Z roku na rok staramy się zaskakiwać czymś nowym. W ubiegłym roku jedną z nowości był certyfikat 1-Star Quality Road Race od władz europejskiej lekkiej atletyki, czyli European Athletics. Oczywiście, aby go otrzymać musieliśmy spełnić wymogi EA. W tym roku postaramy się o podobny Certyfikat, ale już Trzygwiazdkowy!

Spodziewamy się, że w tym roku w Żaganiu biegać będzie ponad 1500 zawodników z całej Polski, a także z Niemiec i Ukrainy. Po raz drugi będziemy na starcie gościli także amerykańskich żołnierzy, którzy obecnie stacjonują w Polsce.

Nasza impreza jest doceniana przez biegaczy z całej Polski – została dwa razy nominowana do tytułu Biegowego Wydarzenia Roku w plebiscycie Festiwalu Biegowego. W plebiscycie portalu MaratonyPolskie zostaliśmy natomiast wybrani szóstym najlepszym w Polsce biegiem ulicznym na 10 km! A także trzecim najlepszym biegiem w województwie Lubuskim!

Jako, że każda impreza biegowa zorganizowana na wysokim poziomie, nie obejdzie się bez odpowiedniego budżetu, chcielibyśmy poprosić Państwa o wsparcie, jednocześnie oferując ze swojej strony maksymalnie rozbudowaną ofertę promocyjną.

W zamian za wsparcie finansowe lub rzeczowe (nagrody rzeczowe, izotoniki, woda, owoce, słodycze itp.) Biegu Niepodległości mogą Państwo liczyć na następujące formy reklamy i promocji (zależnie od wysokości wsparcia):

  • Reklama na gadżetach biegowych, które otrzymają zawodnicy z Biegu Głównego – ok. 1500 sztuk.

  • Logotyp na numerach startowych, które powędrują do wszystkich zawodników.

  • Baner lub inna forma reklamy zlokalizowana przy prostej start-meta biegu.

  • Możliwość rozdawania ulotek reklamowych wśród uczestników imprezy oraz kibiców.

  • Stoisko promocyjne podczas Biegu.
  • Logotypy i linki na stronach internetowych Biegu Niepodległości, Areny Żagań oraz na profilu facebookowym Biegu.

  • Inne formy reklamy ustalone wspólnie na etapie negocjacji.
  • Miano sponsora tytularnego lub sponsora strategicznego Biegu.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt:

Dyrektor Biegu

Tomasz Hucał

tel. 505 787 302

e-mail