«

»

Lis 06

Nasza ekipa Pacemakerów – prezentacja

Jak już wcześniej informowaliśmy – udało nam się w tym roku zebrać siedmioosobową grupa pacemakerów, którzy pomogą Wam rozprawić się z czasami 50, 55 oraz 60 minut. Zanim z nimi pobiegniesz – poznaj ich lepiej 🙂

Oto nasi Pacemakerzy:

50 MINUT

piotr-przybylek PIOTR PRZYBYŁEK

Biegam od 7 lat. Biegam dla siebie, amator i amatorem zostanę 🙂 Ojciec założyciel 🙂 Żagańskiej Grupy Biegowej. 44 lata już na karku, ale nadal wyznaczam sobie nowe cele. Staram się zarazić córkę do biegania i wiele innych osób.

 

 

 

 

michal-szymczyk

 MICHAŁ SZYMCZYK

Biegam od czerwca 2016 roku i obecnie mam na swoim koncie 3 ultramaratony, 7 maratonów, 30 półmaratony, szereg innych krótszych biegów oraz biegów górskich. W tegorocznej edycji 12. Poznań Półmaratonu prowadziłem grupę na 2:10, podczas 37. Maratonu Wrocławskiego prowadziłem grupę biegaczy na czas 4:00, a w 20. Poznań Maraton na czas 4:15, metodą Positive Split. Prowadzenie biegaczy na konkretny czas i pomoc w realizacji ich marzeń biegowych jest fantastycznym uczuciem.

 

55 MINUT

darek-wisniewski DARIUSZ WIŚNIEWSKI

Biegacz, ultramaratończyk, pacemaker… Tylko w tym roku na koncie ukończonych 5 ultramaratonów górskich na dystansach od 50 do 140 km. Uwielbiam góry, ale biegam również po asfalcie, wtedy jednak głównie jako pacemaker prowadząc z powodzeniem do mety większe lub mniejsze grupy biegaczy. Już po raz trzeci widzimy się podczas Biegu Niepodległości w Żaganiu.

 

 

 

krzysztof-zapotoczny KRZYSZTOF ZAPOTOCZNY

36 lat, Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber. Biegam dla przyjemności od 5 lat. W tym roku przebiegłem ponad 1.000 km, w tym maraton oraz 10 półmaratonów (zdobywając koronę polskich półmaratonów). Gram również w tenisa stołowego na poziomie IV ligi. W wolnej chwili lubię zajrzeć na siłownię.

 

 

 

60 MINUT

pusiarscy ANNA I GRZEGORZ PUSIARSCY

Godzino-łamacze. Biegające małżeństwo, które drogą kompromisu uznało, iż pokonanie równym tempem Biegu Niepodległości będzie lepszym rozwiązaniem niż wzajemne ściganie się i późniejszy foch przegranego. Ich sprytny plan (szybciej z górki, wolniej pod), wnikliwa analiza tempa (2 zegarki i 4 buty) oraz mistrzostwo motywacji sprawi, że Wasz cel zostanie osiągnięty!

 

 

 

maciek-orciuch MACIEJ ORCIUCH

Mam 51 lat. Biegam od 7 lat. Mam doświadczenie jako Pacemaker na dystansach od 10 km do maratonu. Mój rekord życiowy na 10 km to 41:57, półmaraton 1:31, a maraton 3:27. Jestem zdobywcą korony półmaratonów i maratonów Polskich. W ubiegłym roku prowadziłem w Żaganiu na Biegu Niepodległości także na 60 minut.

 

 

 

Przypominamy, że wszystkie czasy, na które biegną pacemakerzy – są czasami netto!