«

»

Lis 09

Nasi pacemakerzy – pobiegną dla Ciebie

Czas zaprezentować naszą tegoroczną ekipę pacemakerów, którzy postarają się pomóc Wam w osiągnięciu wymarzonych rezultatów. Poniżej ich sylwetki.

W tym roku udało nam się zebrać siódemkę pacemakerów. Poznacie ich po balonikach z wypisanymi na nich czasami, na jakie pobiegną: 45 minut, 50 minut, 55 minut oraz 60 minut.

Dodajmy, że mowa o czasach netto, czyli od ich przekroczenia linii startu do ich wbiegnięcia na metę.

A oto oni:
45 MINUT

michal-lawrowski Michał Ławrowski – Przygodę z bieganiem rozpoczął w 2009 roku w klubie ULKS Uczniak Szprotawa. Jego koronnym dystansem jest bieg na 3000 m z przeszkodami, na którym odnosił swoje sukcesy na Mistrzostwach Polski. Poza startami na bieżni uczestniczy również w biegach ulicznych organizowanych w naszym regionie. Na 10 km biegał już w czasie 33,29.

 

 

 

 

50 MINUT

rafal-bilinski Rafał Biliński – 42 lata, biega od ponad 2 lat. Podczas naszego Biegu Niepodległości będzie obchodził będę 2. rocznicę pierwszego występu w biegu masowy. Od czasu rozpoczęcia biegania ubyło mu ok. 38 kg. Rekordy życiowe: 5 km – 20 minut, 10 km – ok. 42 minut, półmaraton ok. 1.35 godz. Biega dla przyjemności.

 

 

 

 

grzegorz-rosolowski

 

 Grzegorz Rosołowski – Nowe Miasteczko,46 lat. Kiedyś biegał za piłką, natomiast dziś biega dla siebie, bo lubi, ale także dla innych. A dlaczego? Reprezentuje Drużynę Szpiku. Uważa że to fajna sprawa, pomóc innym potrzebującym poprzez bieganie. To będzie jego pierwszy bieg w roli pacemakera, ale już zapowiada, że nie ostatni.

 

 

 

55 MINUT

grzegorz-wasiak Grzegorz Wasiak – program 45+ 😉 Po tym, jak zrzucił sporo nadprogramowych kilogramów, zaczął biegać. Czasami nawet nieśmiało nazywa siebie ultrasem, bo zdarza mu się przetruchtać coś ponad 50 albo i 100 km. Macha żelastwem zwanym kettlebell, jeździ rowerem, a jeśli nie zagada Was na śmierć podczas biegu, więcej przeczytacie na jego blogu www.biegam-i-mysle.pl

 

 

 

 

darek-wisniewski Dariusz Wiśniewski – Kilkukrotnie z powodzeniem pełnił funkcję pacemakera, między innymi na takich imprezach jak Festiwal Biegowy w Bydgoszczy (półmaraton ), czy nasz Bieg Niepodległości w 2017 roku. Lubi biegać jako pacemaker i zagrzewać ludzi do walki o lepszy czas. Co do tegorocznych startów było ich wiele, głównie biegi górskie, m.in. Ultramaraton Nowe Granice na 103 km, Ultramaraton Karkonoski 52 km, czy Letni Bieg Piastów na 50 km.

 

 

 

60 MINUT

ludwik-hickiewicz Ludwik Hickiewicz – biegacz długodystansowy, ultramaratończyk. Członek klubu BB Runners Bielsko Biała. Żołnierz zawodowy w 10 BKPanc. Przygodę z bieganiem rozpoczął w 2014r. Pasja do biegania i gór skierowała go z asfaltu w trial. Brał udział w wielu maratonach i ultramaratonach górskich na dystansach 50-80 km, takich jak UltraKotlina – bieg dookoła Kotliny Jeleniogórskiej, Ultramaraton Karkonoski, Waligóra Run Cross czy Letni Bieg Piastów. Sympatyczny, energiczny i otwarty dla ludzi biegacz.

 

 

 

morciu

 

Maciej Orciuch – Ma 50 lat i jest z Zielonej Góry. Pseudo biegowe MORCIU. Biega od 6 lat. Jest zdobywcą korony maratonów i półmaratonów. Biega w teamie RunPlanet Team. Ja jego koncie jest kilkanaście maratonów w tym Berlin, Praga, Walencja. I jeszcze więcej półmaratonów i dysze. Doświadczenie jako pacemaker w maratonie, półmaratonie i biegu na 10 km. Życiówka w maratonie 3:27, połówka 1.32 i 10 km – 41 minut.