«

»

Lis 05

Kilka ważnych dat dla Wolontariuszy :)

Nasi Drodzy Wolontariusze 🙂 Mamy dla Was poniżej kilka ważnych informacji, a przede wszystkim dat i godzin – dotyczących naszych spotkań i wspólnej pracy. Przeczytajcie poniższy tekst uważnie!

Zacznijmy od piątku, 8 listopada. Wszystkich chętnych do pomocy Wolontariuszy zapraszamy o godz. 17.00 na I piętro hali Arena, gdzie będziemy pakowali pakiety dla uczestników biegu głównego oraz biegów dzieci i młodzieży.

Zanim zaczniemy pakowanie odbędzie się także spotkanie dla wszystkich, którzy będą nam pomagali w kolejne dni. Zapraszamy więc wszystkich Wolontariuszy, a przynajmniej ich reprezentantów, by ustalić ostatnie szczegóły.

Z piątkowego spotkania „zwolnione są” osoby, które są dedykowane do zabezpieczenia trasy Biegu.

I teraz kolejna ważna data 11 listopada (poniedziałek) – zabezpieczenia trasy. Odprawa osób, które zadeklarowały się na trasę z policją w poniedziałek o godz. 9:20 na parkingu pod sklepem Biedronka, przy ul. E. Plater! Obecność obowiązkowa 🙂

Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w piątek, a także w kolejne dni. W sobotę i niedzielę biuro zawodów będzie czynne w godzinach 12.00-16.00. W niedzielę o godz. 15.00 rozpoczniemy także przygotowywanie hali i stadionu do poniedziałkowego Biegu. Każda para rąk do pomocy oczekiwana 🙂