«

»

Paź 15

Informacja ws. ewentualnych dodatkowych miejsc na Biegi Dzieci

Codziennie dostajemy po kilkanaście pytań dotyczących wolnych miejsc na Biegi Dzieci i Młodzieży w ramach naszej imprezy. Odpowiadamy: swoista dogrywka jest możliwa, a decyzja w tej sprawie zapadnie po 25 października. Już tłumaczymy jak i dlaczego wtedy.

Zacznijmy od tego, że nie ma już szans na zapisanie dziecka z pełnym pakietem. Mamy 211 dzieciaków na liście, które otrzymają pakiety startowe od naszego sponsora Banku Spółdzielczego w Żaganiu, a także numer startowy oraz medal na mecie Biegu.

Jest jednak szansa na bieg z numerem i medal na mecie, ale bez pełnego pakietu. I właśnie o tym, ile takich pakietów będziemy mogli uruchomić dowiemy się 25 października.

Tego dnia kończą się zapisy na Bieg Główny na 10 km. Jeżeli nie osiągniemy w nim limitu (700 zapisanych i opłaconych biegaczy), wtedy pozostałe medale „przekażemy” na Biegi Dzieci i Młodzieży i tyle numerów startowych maksymalnie będziemy mogli dodatkowo przekazać dzieciakom.

Na dziś mamy 533 wpłaty, a więc zostaje nam 167 wpłat do limitu. Zaznaczamy jednak, że ze względu na przepustowość trasy biegów dziecięcych nie możemy przekazać więcej, niż 70-80 dodatkowych numerów.

Dokładna informacja ile to będzie i jak wyglądać będzie dogrywka – w weekend 26-27 października.