«

»

Lis 02

Godziny wydawania pakietów startowych

Pytacie nas już kiedy i gdzie wydajemy pakiety startowe, więc odpowiadamy 🙂 Tradycyjnie wszystkie informacje można znaleźć w naszym regulaminie, ale… Nie będziemy tacy i już piszemy…


Wydawanie numerów oraz pakietów startowych na wszystkie biegi odbywać będzie się od 9 do 11 listopada:

  • 9-10.11.2019 (sobota-niedziela) – godz. 12:00 – 16:00 (Hala Arena – salka konferencyjna, I piętro)
  • 11.11.2019 (poniedziałek) – godz. 8:00 – 10:00 (na Bieg Dzieci wyłącznie do godz. 9:00!) – Biuro Wydawania Numerów – Hala Arena, parkiet.

Dodatkowo – dla osób zadeklarowanych do dziś (niedziela, 3 października) do godz. 20:00 w sklepie RunPlanet w Zielonej Górze przy ul. Lisowskiego. Zgłoszenia chęci odbioru pakietów w Zielonej Górze TUTAJ

Pakiety startowe na Bieg Główny odbieramy osobiście (na Bieg Dzieci pakiety odbierają rodzice/opiekunowie prawni). W przypadku osób niepełnoletnich – pakiet odbierać może opiekun prawny.

W przypadku odbioru pakietu przez osobę upoważnioną, musi ona posiadać pisemne upoważnienie od osoby, której pakiet jest odbierany (z numerami dowodów osobistych, którymi legitymują się obie osoby lub numerami innych dokumentów, stwierdzających tożsamość). Musi posiadać także oświadczenie osoby, za którą pakiet odbiera, dotyczące braku przeciwwskazań zdrowotnych do startu w biegu. Oba oświadczenia mogą znajdować się na jednym dokumencie, a ich wzory są dostępne na naszej stronie w zakładce „Do pobrania”.

I prosimy – nie zostawiajcie odbioru pakietów na ostatnią chwilę! 🙂