«

»

Lis 20

DZIĘKUJEMY! I zapraszamy w 2018 roku:)

Wiemy, że już trochę czasu upłynęło od VI Biegu Niepodległości, ale zabieramy się do pisania tego tekstu codziennie od kilku dni i ciągle coś nam przeszkadzało. Ale wreszcie udało się napisać gromkie DZIĘKUJEMY! Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że Bieg odbywa się nadal i ciągle się rozwija…

Mamy nadzieję, że nikogo nie pominiemy i nikt nie poczuje się urażony… Zaczynamy:

  • Biegaczom – bo bez Was żadna, nawet najlepiej przygotowana impreza biegowa nie osiągnie sukcesu, bo nikt jej nie zauważy, jak nikt nie będzie w niej biegał. Cieszymy się, że mimo kiepskiej pogody odwiedziliście nas tak licznie i Waszymi uśmiechami dodaliście nam energii!
  • Wolontariuszom – czyli w sumie sobie też, bo wszyscy na tym Biegu jesteśmy Wolontariuszami. Ale serdecznie dziękujemy armii ok. 200 osób z różnych środowisk i w różnym wieku, którzy bezinteresownie, często od lat, często przyjeżdżając z innych miast, angażują się bez opamiętania w organizację Biegu, a w sumie to kilku biegów w ciągu roku. Bez Was daleko byśmy nie zajechali!
  • Sponsorom – tu nie damy rady wymienić całej długiej listy, która znajduje się na naszej stronie. Ale dziękujemy Wam, bez względu na wysokość wkładu finansowego w nasz Bieg! Choć oczywiście musimy kilku podziękować imiennie – Sebastian Galasiak jest z nami od samego początku i daje nam naprawdę wiele, a w tym roku jeszcze więcej, dzięki lotnej premii, która tak się Panu Sebastianowi spodobała, że już ma plany na przyszły rok! PGE Energia Odnawialna – wiele się zmienia, a Energia Odnawialna jest niezmienna, dosłownie i w przenośni. To jeden z naszych największych sponsorów. Citroen Wojciechowski – też co roku zaskakuje nas czymś nowym:) Anatol Kałasznikow – największe serce dla dzieciaków, przynajmniej w woj. lubuskim, ale myślimy, że i w całej zachodniej Polsce! Każdemu, kto wsparł nas w dowolny sposób – od pieniędzy, poprzez nagrody, aż do wody i wypieków – serdecznie dziękujemy!
  • Władzom Miasta Żagań z burmistrzem Danielem Marchewką – cieszymy się, że nasza współpraca dotarła się i układa się wzorowo, zarówno w wymiarze finansowym, jak i tym nieprzeliczalnym. W tym roku dzięki miastu i miejskim spółkom (ŻWiK, MPOiRD, no i Pałac Książęcy ze wszystkimi swoimi pracownikami!) udało się ogarnąć wszystko!
  • Sąsiednim samorządom – władzom Powiatu i Gminy Żagań – sport to nie polityka, tu wszyscy pracujemy ramię w ramię. Staroście dziękujemy za wsparcie finansowe i logistyczne. Wójtowi za wsparcie w postaci ludzi do zabezpieczenia trasy.
  • Służbom mundurowym – Policji, 11. DKPanc, Żandarmerii Wojskowej, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Jednostce Strzeleckiej Strzelec – za to, że dzięki Wam było bezpiecznie!
  • Kibicom – za to, że mimo kiepskiej pogody wspieraliście biegaczy na trasie.
  • Mieszkańcom Żagania – za zrozumienie, wyrozumiałość, cierpliwość – zamknęliśmy nasze miasto, ale tylko raz w roku i tylko na chwilę. I tylko po to by pochwalić się nim w Polsce i na świecie!
  • Mediom – za szerokie i miłe relacjonowanie naszych wydarzeń. Mediom zawodowym, ale także pasjonatom fotografii, którzy od lat są z nami.
  • Wszystkim pozostałym zaangażowanym instytucjom – w miasteczko lekkoatletyczne, katering, grawerowanie medali, karuzelę dla dzieciaków itp. itd.

RAZ JESZCZE DZIĘKUJEMY!!!

Jeżeli o kimś zapomnieliśmy – przepraszamy. Piszcie śmiało – dopiszemy i przeprosimy za ew. przeoczenie:)