«

»

Kwi 10

Bez sponsorów ani rusz… Poszukujemy wsparcia!

Nasz zespół organizacyjny Biegu Niepodległości ma ogromne plany na przyszłość, które mogą rozwinąć naszą imprezę biegową. Ale do ich realizacji niezbędne jest wsparcie finansowe lub towarowe. Stąd nasz apel do potencjalnych sponsorów – pomóżcie grupie społeczników, którzy chcą zorganizować kolejny świetny Bieg Niepodległości w Żaganiu!

 

Spodziewamy się, że w tym roku w Żaganiu biegać będzie ponad 1500 zawodników z całej Polski. Po raz drugi będziemy na starcie gościli także amerykańskich żołnierzy, którzy obecnie stacjonują w Polsce.

Nasza impreza jest doceniana przez biegaczy z całej Polski – została dwa razy nominowana do tytułu Biegowego Wydarzenia Roku w plebiscycie Festiwalu Biegowego. W plebiscycie portalu MaratonyPolskie.pl zostaliśmy natomiast wybrani szóstym najlepszym w Polsce biegiem ulicznym na 10 km! A także trzecim najlepszym biegiem w województwie Lubuskim!

Jako, że każda impreza biegowa zorganizowana na wysokim poziomie, nie obejdzie się bez odpowiedniego budżetu, chcielibyśmy poprosić Państwa o wsparcie, jednocześnie oferując ze swojej strony maksymalnie rozbudowaną ofertę promocyjną.

PEŁNA OFERTA DLA SPONSORÓW DOSTĘPNA JEST TUTAJ

Z góry dziękujemy za każde wsparcie!